Hakkımızda

Fibernet Telekom

Fibernet Telekom entegrasyon, telekomünikasyon ve bilişim sektörlerinde, projelendirme, satış, kurulum, bakım, profesyonel teknik destek, danışmanlık ve telekom erişim hizmetleri vermek üzere 2011 yılı içerisinde kurulmuştur. Kurucularının, ilgili sektörlerdeki on beş yılı aşkın bilgi ve deneyim birikimini bir araya getirmesi ile ortaya çıkan firması, İstanbul ve Diyarbakir ofislerinde hizmet vermekte olup.Kablosuz ve Kablolu internet Hizmetleriyle bir çok alan da başarılı faaliyetler gerçekleştirip. Genişleyen Kapsama alanıyla Mobilitesini arttırıp Abonelerine Yüksek Kalite Standartlarında internet erişimi sağlamayı Hedeflemiştir.

Güvenilirlik

Yanlışsız ve dürüst çalışma anlayışını iş ahlakımıza yansıtarak , beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözlerin gereklerini yerine getirebilmek.

Duyarlılık (İnsana Ve Çevreye)

Tüm alanlar da ki sorumluluk bilincimizle, sunulan çözümlerin, insana, bilgiye, emeğe ,çevreye duyarlı ve saygılı olabilmesini sağlamak.

Müşteri Odaklılık

Müşteri OdaklılıkEtkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.

Açıklık (Şeffaflık)

Kurulduğu günden beri şirketimizin bütün faaliyetlerinde, başlangıçtan sonuna kadar, yapılan tüm işlerde; şeffaf, adil ve dürüst olmak.

Çözüm Odaklılık

Profesyonel duruşlar sergileyerek, ekip çalışmasından doğacak sinerji ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.

Tutkulu Olmak

Tüm çalışanlarımızın, kaynaklarımıza, çözümlerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek fark yaratarak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürmek.

Esneklik

Yönetimimizin önyargısız yaklaşıma verdiği önem ile, mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüme odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve insiyatif almasına fırsat tanımak.